Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

RSČS centrála

Realitní kancelář RSČS zajišťuje komplexní realitní služby a obstarává doprovodný právní a finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je rovněž poradenský, marketingový i právní servis a další podpůrné analytické služby. Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak i developerům. 

Široká nabídka pokrývá reality pro bydlení i reality pro podnikání. V nabídce nemovitostí RSČS naleznete byty k pronájmu i prodeji, rodinné domy, chaty a chalupy či pozemky. Vybrat si můžete starší nemovitost i nový byt či dům z developerského projektu, malý či velký byt, pěkný rodinný dům i luxusní vilu. Nechybí však ani chaty, pozemky, komerční prostory – kanceláře, obchody, sklady či hotely. Nemovitosti nabízíme ve všech regionech celé ČR.

Realitní společnost České spořitelny podporuje spolupráci zvanou franšízing a má tak díky své franšízové síti realitní kanceláře po celé republice. Klientům se stáváme kvalifikovaným průvodcem při koupi, pronájmu či prodeji nemovitostí. Naši vyškolení makléři pomohou s výběrem vhodného bytu nebo domu, sepsáním smlouvy i s vyřízením hypotéky. Pohlídají termíny, postarají se o úschovu peněz i o převod nemovitosti. Odborníci z RSČS klientům garantují vysoce profesionální a seriózní přístup, maximální servis a stoprocentní jistotu kvalitní práce.

Realitní společnost České Spořitelny – to jsou reality, nemovitosti, prodej bytů i pronájem a komplexní realitní služby bez starostí.

Základní údaje


  • Název Realitní společnost České spořitelny, a.s.
  • DIČ CZ26747294
  • IČO 26747294
  • Sídlo společnosti Vinohradská 180/1632, 130 00 Praha 3
  • Zápis v obchodním rejstříku zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8056,
  • Datum zápisu do obchodního rejstříku 23. prosince 2002